Whatsapp
+908543195211 info@takipciavcisi.com

Youtube 4000 Saat İzlenme Paketleri

Türkiye'nin En Güvenilir Tercihi takipciavcisi.com'dan Youtube 4000 Saat izlenme Satın Al! %100 Türk Aktif 1000, 2000, 3000 & 4000 Saat izlenme Süresi Satın Al!

Etkileşimi Arttırır
Youtube
500 Saat İzlenme
 • Kanalda en az 1 video olmalıdır.
 • Min 5 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem süresi Max 2-5 Gündür.
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
 • Faturalı Hizmet Garantisi
948.80₺
787.50₺
Satın Al
Youtube
1.000 Saat İzlenme
 • Kanalda en az 1 video olmalıdır.
 • Min 5 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem süresi Max 2-5 Gündür.
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
 • Faturalı Hizmet Garantisi
1575.00₺
Satın Al
Youtube
2.000 Saat İzlenme
 • Kanalda en az 1 video olmalıdır.
 • Min 5 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem süresi Max 2-5 Gündür.
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
 • Faturalı Hizmet Garantisi
3150.00₺
Satın Al
Youtube
3.000 Saat İzlenme
 • Kanalda en az 1 video olmalıdır.
 • Min 5 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem süresi Max 2-5 Gündür.
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
 • Faturalı Hizmet Garantisi
4725.00₺
Satın Al
Youtube
4.000 Saat İzlenme
 • Kanalda en az 1 video olmalıdır.
 • Min 5 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem süresi Max 2-5 Gündür.
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
 • Faturalı Hizmet Garantisi
7000.00₺
Satın Al

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz tarafından yorumları sizler için derledik.
behzat

youtube 4000 saat izlenme satin al hizmeti arıyordum çogu site bu hizmeti satışa kapatmış bir tek takipciavcisi.com üzerinde satışa açıktı ve kendilerine ulaştım 3 gün içerisinde tamamlayacaklarını söylediler, çok mutluydum. hizmeti satın aldım söyledikleri gibi 3 gün içinde tamamlandı ve para kazanma başvurusu yaptım. youtube 4000 saat izlenme satin al hizmeti çok başarılı.

merve

Youtube kanalımın P/K Para kazanmasını açtırmak için başvuru yapmam lazımdı. youtube 4000 saat izlenme satın al hizmetini kullanmam gerekliymiş. www.takipciavcisi.com sitesinden bu hizmeti satın aldım ve 2 gün içerisinde youtube 4000 saat izlenme siparişim tamamlandı para kazanma başvurum olumlu sonuclandı teşekkür ediyorum.

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al

 

Youtube, üye olanların sayıca artması ve birçok bireyin fazla sayıda kanal açması sebebiyle oluşan karmaşayı önlemek ve sınırlamak adına youtuber olmak isteyenlere 4000 saat kuralı uygulamaktadır. Youtube üstünden paylaştığı videoların toplan yayınlanma süresi 4000 saat izlenen kullanıcılar, youtuber olma ve kanalı üstünden paylaştığı videolarla gelir kazanma mevzusunda ihtiyaç duyulan ilk şartı elde etmiş olur. Peki, youtube 4000 saat tamamlama için iyi mi bir yol izlenmelidir? Youtube 4000 saat doldurma için tercih edilebilecek en isabetli ve bereketli metot youtube 4000 saat yayınlanma satın al işleminden faydalanmaktır.

Youtube 4000 saat gösterim satın al işlemi son derece rahat ve pratik bir işlemdir. Bunun için, emin ve kaliteli hizmet anlayışına haiz bir sağlayıcıdan hizmet almak yeterlidir. Bu sayede, youtube tarafınca kanal açarak gelir elde etmek isteyen kullanıcılara getirilen 4000 saat yayınlanma şartı rahatça tamamlanır. Youtube 4000 saat yayınlanma satın alma dışında bir metot kullanıldığı takdirde, doğrusu naturel yollarla izlenmenin sağlanması halinde kanal sahiplerini fazlaca zor ve uzun bir süreç bekler. Zira youtube’da paylaşım yapan birçok kanal vardır. Bu kanallar arasında sıyrılmak ve kullanıcıların fark etmiş olduğu devamlı izlediği bir kanal olmak son aşama meşakkatlidir. Ancak, youtube 4000 saat gösterim satın al hizmetinden yararlanılarak youtube’dan gelir elde etme mevzusunda aranan ilk koşul rahatça tamamlanmış olur.

 

Youtube 4000 Saat İzlenme Süresi Satın Al

 

Youtube, çeşitli algoritmalar geliştirerek kullanıcılar tarafınca yayınlanan videoların önerilme kıymetini ölçmektedir. Günümüz youtube algoritmasına göre artık başarı ölçütü olarak düşünülen toplam görüntülenme sayısı terk edilmiş ve yerine yayınlanma süresi şartı getirilmiştir. Zira youtube yönetimi, izlenme sayısının içeriğin niteliğini anlatım etmesi noktasında ehil bir metrik olmadığına karar vererek yayınlanma süresinin oldukça daha belirleyici olduğu yönünde karar kılmıştır. Bu nedenle, açılan bir youtube kanalının gelir elde edebilmesi ve youtuber olma yolunda ilk adımı tamamlayabilmesi için diğer kullanıcılar tarafından toplamda dört bin saat izlenmesi gerektiği şartı aranmaktadır. Bu nedenle birçok kullanıcı, youtube izlenme süresi iyi mi artırılır sorusuna cevap aramaktadır. Bu soruya verilebilecek en doğru cevap asla şüphesiz, youtube 4000 saat gösterim süresin satın al işlemidir.

Youtube kanal sahiplerinin, kanalında paylaşmış olduğu videoların yayınlanma süresini çoğaltmak için kullanabileceği pek oldukca seçenek mevcuttur. Trendleri takip ederek aktüel ve başarılı videolar oluşturmak, kanalı takip eden kitlenin sevdiği ve ilgilenilmiş olduğu alanlara yönelik içerik paylaşımı yapmak benzer biçimde pek oldukça yöntem, gösterim süresini artıran yöntemler arasındadır. Fakat bu tür naturel yöntemler kullanılarak izlenme sayısının artırılması fazlaca uzun bir zamana mal olacaktır. Bununla birlikte, kaybedilen zaman arasında 4000 saat yayınlanma şartının tamamlanıp tamamlanamayacağı da meçhuldür. Bu bakımdan, youtube 4000 saat gösterim süresi satın alma işleminden yararlanmak, kanal sahiplerinin kısa müddette yayınlanma şartını tamamlamasa ve para kazanmaya başlaması için en bereketli yöntemdir.

 

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Almanın Faydaları

 

Youtube kanallarının yayınlanma sayısını artırmak ve dolayısıyla abone artışını sağlamak için izlenme sürenin ne denli önemli olduğu es geçilmemelidir. Youtube 4000 saat izlenme satın almanın yararları söz konusu olduğunda öncelikle, kanalın yüksek bir etkileşime sahip olması ve kanal üzerinden tatmin edici miktarlarda gelir elde edilmesi anlatım edilmelidir. Youtube 4000 saat süre satın al hizmeti sayesinde, gelir elde etmek için youtube yönetimi tarafınca aranan süre şartı sağlanarak youtuberların kazanç elde kapısı açılmaktadır. İzlenme satın alındığı takdirde laf konusu kanalın etkileşim düzeyi çok büyük bir artış göstererek kanalda paylaşılan videoların trend videolara girmesi sağlanır. Trend videolara giren kanallar ise adeta kar topu etkisiyle ivmeli bir halde takipçi kazanır.

 

Youtube İzlenme Satın Al 4000 Saat

 

Youtube üzerinden içerik üretenlerin, youtube kullanıcılarına sunduğu bu içeriklerden gelir elde edebilmesi için 4000 saat izlenme şartını sağlaması gerekir. Bu şart, youtube tarafınca gelir kazanmak isteyen kullanıcıların önüne koyulmuş, naturel yollarla aşılması son aşama güç bir şarttır. Ancak youtube yayınlanma youtube 4000 saat satın al  işlemi sayesinde aranan bu şartın kısa sürede ve herhangi bir zahmete girmeden tamamlanması sağlanır. Bu hizmet ile birlikte youtube abone satın al hizmetinden de yararlanılırsa laf mevzusu hesabın çok önemli bir etkileşimle birlikte hasılat elde etmesi mümkündür.

Youtube’un değişen politikası gereği birkaç yıl önce getirilen dört bin saat yayınlanma kotası, kullanıcıların hangi videolara ve kanallara rağbet gösterdiğini anlamak için uygulanır. Kullanıcıların, yayınlanma şartını sağlayacak kadar fazla izlediği kanallar başarıya ulaşmış olarak kabul edilir ve bu kanalların youtube üzerinden para kazanması mümkündür. Fakat, günümüzde sayısız kanal bulunmakta ve bu yüzden süre kotasının sağlanması bir hayli zorlaşmaktadır. Youtube izlenme satın al 4000 saat işlemi ile beraber youtube kanal sahipleri, tamamlanması hayli zor olan kota sınırını son aşama basit ve ergonomik bir şekilde tamamlamaktadır.

 

Youtube 4000 Saat Kota Doldurma

 

Youtube olmak ve platform üzerinden gelir kazanmak isteyen kullanıcıların karşısına son derece zorlu bir engel çıkmaktadır. Bu engel, youtube tarafından uygulanan 4000 saat izlenme şartıdır. Ancak bu izlenme şartı, youtube hizmet sağlayıcıları sayesinde kolaylıkla aşılabilir. Güvenilir, kaliteli ve nitelikli hizmet anlayışını benimseniş, profesyonel bir platformdan satın alınacak youtube 4000 saat kota doldurma hizmeti sayesinde youtube olmanın ve gelir kazanmanın önüne getirilen engel kolaylıkla aşılır.

Youtube, her gün on binlerce video içeriğin paylaşıldığı ve birçok sayıda içerik üreticisinin yer aldığı devasa bir platformdur. Youtube üzerinden videolar paylaşarak fenomen olmak, popülariteye sahip olmak mümkün olduğu gibi gelir kazanmak da mümkündür. Paylaşılan videoların aldığı etkileşime göre youtube tarafından belirli bir ödeme yapılır. Bu ödemenin alınabilmesi içinse youtube 4000 saat kota doldurma sürecinin tamamlanmış olması gerekir. Bu kotanın tamamlanması için youtube izlenme paketi satın almak son derece verimli ve pratik yöntemdir.

Kapat
Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz

3 Dakika Önce
Sistem 24 Saat Otomatik Aktiftir

Degerli Kullanıcılarımız sitemiz otomatik sistemdir 7/24 Aktiftir,  Sipariş girdikten çok kısa bir süre sonra hizmetler hesabınıza yüklenmeye başlayacaktır

Sitemize özel %10 indirim kuponu sizlerle.  sipariş girerken kupon kodu bölümüne  takipavcisi Yazmanız yeterli Olacaktır